Ευχαριστίες

Ευχαριστούμε:

• Τον Δήμο Νάξου και Μικρών Κυκλάδων (Σχολική Επιτροπή Α/βάθμιας Εκπ/σης) για:

> τις καινούριες πόρτες που τοποθετήθηκαν σε όλες τις αίθουσες του σχολείου μας

> το φωτοτυπικό, τον Η/Υ και τα περιφερειακά που μας πρόσφερε

• Τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων για την παρουσία και την προσφορά του στο σχολείο μας.
  • Τον κ. Γεώργιο Κέλλη για τους δύο λευκούς πίνακες μαρκαδόρου, αξίας 300€, που δώρισε στη μνήμη της γυναίκας του.
  • Τον Συνεταιρισμό Γυναικών Απεράθου για τον λευκό πίνακα μαρκαδόρου που πρόσφερε στη μνήμη της συγχωριανής μας, Μαρίας Γλέζου.
  • Τον κ. Ζαζάνη Κώστα για το τραπέζι του ping pong που δώρισε στο σχολείο μας, με το οποίο οι μαθητές απασχολούνται τις μέρες που λόγω των καιρικών συνθηκών δεν μπορούν να παίξουν στο προαύλιο.
  • Τον κ. Αγαπητό Εμμανουήλ και την οικογένειά του για την προσφορά ενός λευκού μαγνητικού πίνακα και ενός προτζέκτορα.
  • Τον κ. Γιακουμή Ιάκωβο για την προσφορά μιας βάσης προτζέκτορα